رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت:

تخلفات شهردار رشت محرز است/ علوی پاسخگو باشد

به گزارش آژانس خبری ریحان، سیدشمس شفیعی بعد از ظهر شنبه در پنجاه و هفتمین جلسه شورای شهر رشت در دفتر این شورا در نشست علنی شورای اسلامی رشت با ابراز تأسف از حوادث تلخ اخیر در کشور و شاهچراغ شیراز، اطهار کرد: اتفاقات تروریستی شاهچراغ را به شدت محکوم می‌کنم و معتقدم که این اتفاقات باعث رشد ایران اسلامی می‌شود.

وی با انتقاد عملکرد شهردار رشت افزود: شورا وظیفه قانونگذاری در پارلمان محلی دارد و شهردار باید آن را اجرا کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به حواشی استیضاح شهردار بیان کرد: استیضاح شهردار رشت با فرایند قانونی پیش رفت اما دست اندرکاران و بانیان وضع موجود این کار را به وقفه انداختند.

شفیعی با اشاره به وضعیت ناامیدکننده شهر رشت، اقدامات مدیریت شهری را زیر سوال برد و اضافه کرد: ابر چالش زباله سراوان و بسیاری از مسائل مهم رشت به دلیل بی توجهی مدیرت شهری به حاشیه رفته است.

وی با بیان اینکه تخلفات شهردار رشت محرز است، افزود: شهردار رشت باید به دلیل تخلفات و سهل انگاری‌های صورت داده محاکمه شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه اراده‌ای در مدیریت شهری رشت برای کار نیست، گفت: شهردار رشت به خاطر تخلفات، شبهات مالی و کم کاری‌ها به مردم و شورا پاسخ دهد.

شفیعی از دستگاه‌های نظارتی خواست تا پرونده تخلفات شهردار رشت را به جد بررسی کنند، بیان کرد: رشت نباید اسیر خودخواهی‌ها و کم کاری‌های برخی افراد شود.

وی با ارائه آماری از تخلفات مالی شهرداری رشت افزود: تمام کسانی که در تخلفات مالی شهرداری رشت دست داشتند قانونی با آنها برخورد می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه تمام ردیف‌های مالی و اعتباری شهرداری رشت غیرقانونی است، گفت: به صورت جدی پیگیر تخلفات مالی و اعتباری شهرداری رشت از سوی دستگاه‌های نظارتی خواهیم بود.

منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=10350

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: