به گزارش آژانس خبری ریحان؛ تیم فوتبال چوکا تالش در دیداری پرحرف و حدیث مقابل شهرداری بم به میدان رفت؛ دیداری که در ورزشگاه فجر بم برگزار شد و سبزپوشان گیلانی جلسه هماهنگی پیش از بازی را تحریم کردند. عوامل تیم فوتبال شهرداری بم از در اختیار گذاشتن زمین اصلی مسابقه در روز پیش از دیدار به چوکایی‌ها خودداری کردند و این موضوع خشم پیوس را برانگیخت؛ دیدار دو تیم به قضاوت سیدحسین حسینی و کمک‌های حمیدرضا امامی، حسین دهستانی و عباس کارگر در هوایی سرد آغاز شد.

علی وزیری در دقیقه ۳۰ مسابقه موفق شد تیم میزبان را پیش انداخته و پیروزی یک بر صفر در نیمه نخست را برای شهرداری بم به ارمغان آورد؛ شایان عاشور نژاد در دقیقه ۷۰ بازی را به‌تساوی کشانده و تساوی پاس همدان در دیداری هم‌زمان مقابل شهرداری بندرعباس باعث شد صدرنشینی چوکا تثبیت شود.

نتایج کامل دیدارهای روز نخست هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته دوم:

میلاد مهر تهران ۱ – فولاد نوین اهواز ۰

شهرداری آستارا ۱ – مس نوین کرمان ۰

شهرداری همدان ۱ – کاسپین قزوین ۰

خیبر خرم‌آباد ۲ – اترک بجنورد ۰

امید گناوه ۱ – آوالان کامیاران ۱

شهید قندی یزد ۶ – شهرداری فومن ۰

اروند خرمشهر ۰ – استقلال ملاثانی ۳ (انصراف اروند از دیدار مقابل استقلال و حذف این تیم از جدول مسابقات)

شهرداری بندرعباس ۲ – پاس همدان ۲

شهرداری بم ۱ – چوکا تالش ۱

شهدا بابلسر ۲ – نفت و گاز گچساران ۲

ملی حفاری اهواز ۲ – شهرداری ماهشهر ۰

تیم فوتبال شهرداری آستارا در پایان هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته دوم در گروه الف با کسب ۲۴ امتیاز در مکان پنجم جدول ایستاد، شهرداری فومن دیگر تیم گیلانی این گروه با کسب چهار امتیاز قعرنشین جدول ۱۴ تیمی است.

چوکا تالش در گروه ب رقابت‌های لیگ دسته دوم با اتمام روز نخست بازی‌های این گروه با کسب ۲۵ امتیاز صدرنشین گروه بوده و تیم‌های پاس همدان با کسب ۲۲ و نفت و گاز گچساران با کسب ۲۱ امتیاز در تعقیب صدرنشین لیگ هستند.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم