به گزارش آژانس خبری ریحان؛ محمدرضا محسنی عصر شنبه در نشست ستاد گرامیداشت ایام دهه فجر فومن در فرمانداری این شهرستان تشییع پیکر سردار سلیمانی را بی نظیر عنوان و اظهار کرد: اخلاص و عملکرد خالصانه سردار سلیمانی سبب محبوبیت وی در میان مردم شده بود.

محسنی در ادامه با تأکید بر اینکه برنامه‌های دهه فجر امسال باید بهتر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود، گفت: انسجام، همگرایی و وحدت کلمه رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است که باید حفظ شود.

وی با اشاره به سو استفاده دشمنان از مطالبات به حق مردم، گفت: در طول چهل سال گذشته بصیرت و هوشیاری ملت ایران سبب خنثی شدن نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان بود و امروز دشمن به دنبال تغییر باورهای انقلابی مردم است.

فرماندار فومن با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی باید با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیازهای نسل جوان حرکت کنند، تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی درست نسل جوان را از واقعیت‌های روز دنیا و مسائل مختلف داخلی آگاه شوند.

وی در ادامه با اشاره به بهره‌برداری از ۳۲ پروژه عام‌المنفعه دهه مبارک فجر در شهرستان فومن، افزود: برای تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌ها بیش از ۱۳ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

محسنی با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه‌ها ۲۰۰ فرصت شغلی در شهرستان ایجاد شده است، گفت: مردم باید از دستاوردها و خدمات نظام اسلامی آگاه شوند.

منبع:مهر

منتظرتان هستیم