بستری ۱۸بیمار کرونایی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های گیلان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش بیماران کرونایی در مراکز درمانی استان نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت: ۱۸ بیمار با شرایط بد در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

فردین مهرابیان در گفتگو با آژانس خبری ریحان با اشاره به آخرین وضعیت بیماران کرونایی در گیلان اظهار کرد: بستری‌های کرونایی نسبت به روز گذشته در مراکز درمانی گیلان افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۳۴ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گیلان بستری شدند، افزود: در حال حاضر ۸۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌ها بستری هستند.

مهرابیان با اشاره به اینکه ۲ بیمار کرونایی در بخش آی سی یو بیمارستان‌ها بستری هستند، ادامه داد: وضعیت ۱۴ بیمار کرونایی بدحال گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: ۱۸ بیمار کرونایی نیز برای دریافت خدمات ویژه‌تر به بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی گیلان انتقال یافتند.

وی اضافه کرد: طی شبانه روز گذشته ۲۴ بیمار پس درمان بهبود یافته و با تشخیص پزشک از مراکز درمانی گیلان مرخص شدند.

مهرابیان بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تاکید کرد و ادامه داد: افراد در صورت داشتن علائمی چون تب، سرفه، گلو درد سریعاً به پزشک مراجعه کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان زدن ماسک در این ایام ضرورت دارد، افزود: مردم عزیز در دید و بازدیدهای نوروزی از دست دادن و روبوسی با یکدیگر خودداری کنند.

منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=11323

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: