باید اقتصاد مقاومتی را محور کار خود قرار دهیم

جبار کوچکی نژاد ارم‌ساداتی -آژانس خبری ریحان

به گزارش آژانس خبری ریحان؛ جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب درباره عملکرد ۷ ماهه گذشته دولت سیزدهم اظهار کرد: ما در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم و اقدام دولت در جداسازی مسیر اقتصاد کشور از مذاکرات گرچه کاری بسیار دشوار بود اما توسط دولت انجام شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: عملکرد ۷ ماهه گذشته دولت در جداسازی مسیر اقتصاد کشور از مذاکرات و تکیه بر توان داخلی برای پیشبرد امور اقدامی قابل تقدیر و قابل تحسین است. دولت با وجود همه فشارها و محدودیت‌ها با جدیت این مسیر را دنبال می‌کند.

کوچکی‌نژاد عنوان کرد: در دوره‌های مختلف شاهد حمایت رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده بوده‌ایم و البته گاهی تذکراتی هم به تیم مذاکره کننده داده می‌شد. حمایت قاطع رهبر انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته‌ای نشان‌دهنده رعایت خط قرمزها در جریان مذاکرات است.

وی خاطرنشان کرد: ما امروز در شرایط اقتصادی خاصی قرار داریم و برای برون رفت از این وضعیت باید اقتصاد مقاومتی را محور کار خود قرار دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: کشور در شرایط سخت اقتصادی قرار دارد اما عملکرد دولت در حوزه اقتصادی و همچنین مذاکرات هسته‌ای عملکردی مطلوب و قابل تقدیر و حمایت است.

کوچکی‌نژاد یادآور شد: امیدواریم که مردم نیز هرچه زودتر ثمرات این زحمات و پیگیری‌ها و اقدامات دولت را در زندگی روزمره خود مشاهده و لمس کنند.

منبع:ایرنا

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=691

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: