به گزارش آژانس خبری ریحان؛  در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ یک فوتبال دو تیم فوتبال ملوان انزلی و بادران تهران به مصاف یکدیگر رفتند.

بازی در نیمه نخست متعادل دنبال می شد تا اینکه در دقایق پایانی نیمه نخست بادران صاحب ضربه پنالتی شد که با هنرنمایی مبین عشایر، دروازه بان ملوان دروازه ملوان بسته ماند تا نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

ملوان در نیمه دوم با ارائه یک بازی منطقی توانست حملات حریف را کنترل کند. در حالی که تماشاگران در حال ترک ورزشگاه بودند، کیوان امرایی در چهارمین دقیقه از وقت اضافی برای بادران گلزنی کرد و به این ترتیب دیدار دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود بادران خاتمه یافت.

تیم فوتبال ملوان انزلی برای هفتمین هفته متوالی طعم تلخ شکست را چشید، این تیم در تمامی دیدارهای خود تحت هدایت احمدزاده با شکست زمین مسابقه را ترک کرده است تا با کسب دو امتیاز در قعر جدول لیگ یک ماندگار شود.

ترکیب تیم فوتبال بادران تهران:

کوروش ملکی، پویا سیف پناهی، رضا مرادی، وحید اسماعیل بیگی، داود رجبی، محمد رحمتی، عرفان پورافراز، ابوالفضل ابراهیمی، محمدصادق پاک قدم، کیوان امرایی و کریم اسلامی.

سرمربی: فرهاد کاظمی

ترکیب تیم فوتبال ملوان انزلی:

مبین عشایر، حامد محمودی، حافظ یعقوبی، خشایار زبرجد، مهدی هاشمی‌نژاد، مهیار زحمتکش، ارسلان تفضلی، فربد بلوکباشی، پرهام صاد برهانی، سعید حلافی و هادی حبیبی‌نژاد.

سرمربی: محمد احمدزاده

تیم داوری: عنایت قوچ کانلو، محمدرضا مدیرروستا، علی رعیت و شبیر بهروزی

منتظرتان هستیم