به گزارش آژانس خبری ریحان؛ ولی داداشی در اجتماع راهپیمایان روز جهانی قدس در مصلی نماز جمعه این شهرستان اظهارکرد: روز جهانی قدس یادگار ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم بندر آستارا در خانه ملت با بیان‌اینکه بسیاری از کشورهای اسلامی و عربی در حق مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین جفا و کوتاهی کرده‌اند افزود: تنها کشوری که حامی واقعی مردم ستمدیده فلسطین بوده و هست جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه به برکت تدبیر حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، آزادیخواهان جهان از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین حمایت و از رژیم صهیونیستی اعلام انزجار می‌کنند تصریح‌کرد:حمایت از مردم ستمدیده فلسطین با دلایل شرعی، سیاسی و امنیتی ادامه دارد.

داداشی به جنگ رسانه‌ای و فشارهای اقتصادی دشمنان در راستای نفوذ به ایران اسلامی و ضربه‌زدن به نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: مردم و مسئولان باید نسبت به توطئه‌های دشمنان آگاه بوده و همانند گذشته با بصیرت‌شان نقشه‌های پلید آنان را نقش بر آب کنند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد: مسئولان باید در راستای حل مشکل بیکاری و مشکلات مردم اقدام و کار جهادی را در اولویت قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه برخی‌ها در کشور مذاکره با آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها را مطرح می‌کنند خاطرنشان‌کرد: ما مذاکره با آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها را در برجام دیدیم که به فرجام نرسید.

داداشی افزود: دولت‌مردان و مذاکره‌کنندگان در برجام ضمانت کافی از برجام به مردم ایران ندادند و آمریکا به‌راحتی از برجام خارج شد.

نماینده مردم بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی اضافه‌کرد: رهبر معظم انقلاب بارها مسئولین را در برجام و دیگر مذاکرات بین‌المللی به احتیاط دعوت کرده‌اند و دولتمردان در رابطه با این قضایا باید هوشیارانه عمل کنند.

داداشی با بیان‌اینکه جبهه استکبار جهانی برای منزوی کردن کشورمان روی هدایت ناآرامی‌های مدنی، جنگ رسانه‌ای و کند کردن پیشرفت اقتصادی کشور برنامه‌ریزی کرده است، گفت: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها برای تماشای برنامه‌های بی‌بی‌سی پول پرداخت می‌کنند درحالی‌که برنامه‌های این شبکه برای مردم ایران به چند زبان رایگان است.

منبع:شبستان

منتظرتان هستیم