به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در جریان مراسم اهدای خون جامعه ورزش اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته جوان، برنامه های مختلفی از سوی این اداره برگزار شد که اهدای خون نیز یکی از برنامه های مهم اداره ورزش گیلان در سال جاری است.

مریم بخشی افزود: با توجه به شرایط موجود و  اینکه با کمبود خون مواجه هستیم، اداره کل ورزش و جوانان گیلان با همکاری بسیج ورزشکاران، این امر خداپسندانه را در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت از ساعت ۱۰ صبح آغاز کرد که این اهدای خون تا ساعت ۱۸ عصر نیز ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: با توجه به اطلاع رسانی به همه هیات های ورزشی و همچنین جامعه ورزش، خوشبختانه تاکنون استقبال جامعه ورزش استان گیلان از اهدای خون بسیار مناسب بوده و امیدواریم که این روند تا پایان زمان تعیین شده ادامه یابد.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان خاطرنشان کرد: جامعه ورزش استان در کارهای خیرخواهانه همیشه پیشقدم است و علاوه بر اهدای خون ، تعدادی از هیات های ورزشی با توجه به مشکلات به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا، بسته های معیشتی و همچنین بسته های بهداشتی را تهیه و بین نیارمندان در سطح استان گیلان توزیع کردند که این امر همچنان ادامه دارد.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم