به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مهم‌ترین حوادث امروز چهارشنبه شنبه (۳۰ آذر ماه) استان گیلان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

پر کردن مخزن گاز خودرو حادثه آفرید

شهرام مومنی، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: پر کردن مخزن گاز خودرو در یکی از روستا‌های شهرستان رشت ۲ مصدوم برجای گذاشت.

وی افزود: این حادثه که بر اثر پر کردن گاز LPG به درون مخزن گاز خودروی نیسان وانت در پارکینگ خانه اتفاق افتاد کودک ۹ ساله و پدر ۴۰ ساله مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

شهرام مومنی افزود: ۷ آتش نشان با ۳ خودروی اطفای حریق به محل حادثه در روستای گرفم اعزام شدند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: خانه‌های اطراف محل حادثه هم که بر اثر انفجار دچارآتش سوزی خفیفی شده بودند با کمک ماموران آتش نشانی به سرعت خاموش شد.

شهرام مومنی افزود: در این حادثه خودروی باری وانت، پراید و قسمت‌هایی از خانه ویلایی آسیب دید.

وی تصریح کرد: شهروندان باید از مراکز مجاز برای شارژ گاز خودرو‌ها استفاده کنند و از پر کردن گاز خودرو‌ها از سوی اشخاص در اماکن مسکونی خودداری کنند.

تعطیلی یک مطب دندانپزشکی

اسماعیل نورصالحی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: یک مطب دندانپزشکی به دلیل فعالیت بدون مجوز در ماسال تعطیل شد.

وی با بیان اینکه این مطب دندانپزشکی به دلیل نداشتن پروانه تاسیس پلمپ شده است، افزود:۲ دانشجوی دندانپزشکی این مطب را اداره می‌کردند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد: فعالیت افراد بدون پروانه معتبر تاسیس مطب و یا در دوره تحصیل تخلف محسوب می‌شود.

منبع:YJC

منتظرتان هستیم