امیرعبداللهیان بر ضرورت اتحاد گروه‌های فلسطینی تاکید کرد

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با زیاد نخاله بر ضرورت اتحاد گروه‌های فلسطینی و همچنین وحدت نظر و انسجام دولت‌ها و ملت‌های مسلمان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین تاکید کرد.

به گزارش آژانس خبری ریحان، حسین امیرعبداللهیان و زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در حاشیه دیدار وزیر امور خارجه کشورمان از بیروت به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار آخرین تحولات منطقه و همچنین تحولات صحنه فلسطین و حملات و تجاوزات اخیر رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین و اماکن مقدس در قدس شریف و ایستادگی گروه‌های مقاومت و آحاد ملت فلسطین بویژه جوانان در برابر این رژیم مورد بررسی قرار گرفت.

امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره به سیاست ثابت و اصولی جمهوری اسلامی ایران در پشتیبانی از ملت مظلوم و مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی، بر ضرورت اتحاد گروه‌های فلسطینی و همچنین وحدت نظر و انسجام دولت‌ها و ملت‌های مسلمان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و انجام اقدامات موثر و بازدارنده در مقابل اقدامات تجاوزکارانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینی‌ها و مقدسات اسلامی تاکید کرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار، با قدردانی از حمایت‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران از فلسطین در مجامع متطقه‌ای و بین‌المللی و اهمیت این مواضع در ارتقاء روحیه معنوی و ایستادگی ملت فلسطین، مقاومت را در بهترین وضعیت خود در چند دهه گذشته توصیف و تاکید کرد که بحران‌های فزاینده داخلی در رژیم صهیونیستی، نشانه درماندگی و ضعف اشغالگران صهیونیست در برابر اراده، ایستادگی و مجاهدت رزمندگان مقاومت و آحاد ملت فلسطین می‌باشد و دشمن صهیونیستی در مسیر زوال و نابودی قرار گرفته است.

منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=17364

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: