به گزارش آژانس خبری ریحان؛ وحید پورحضرت اظهار داشت : شیفت‌بندی فقط برای کارمندان است و حضور مدیر مجموعه به صورت روزانه الزامی می باشد.

وی با بیان اینکه برخی از بانک‌ها در این چند روز  تعطیل کرده‌اند که خارج از ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا است خاطرنشان کرد: شعبات باید به صورت شیفت‌بندی و یا تجمیعی عمل کنند.

پور حضرت در ادامه خواستار استفاده از ظرفیت دهیاران برای مقابله با ویروس کرونا شد و افزود: بخشداران و دهیاران حتما اشرافیت کامل نسبت به نقاط گردشگری در روزهای تعطیل پیش رو داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: گندزدایی روستاها و معابر پرتردد شهر را مجدد در دستور کار قرار داده و پایش از روستاهایی که مواد ضدعفونی کننده توزیع شده حتما صورت گیرد.

فرماندار ماسال با تاکید بر لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی گفت :محدودیت‌های ترافیکی و ممنوعیت حضور جمعیت از امروز تا پانزدهم فروردین در شهرستان ماسال شدیدتر اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال بخاطر سلامتی جامعه و مردم «سیزده به در» نداریم اظهار داشت: تفریحات معمول سال‌های قبل، خصوصا در روز طبیعت و سنت دیرینه ما ایرانیان (سیزده نوروز) را به زمانی مناسب تر در روزهای فصل بهار موکول کنیم .

وی با اشاره به اینکه اصناف شهرستان همکاری و همراهی خوبی را با ستادمبارزه با ویروس کرونا شهرستان داشته اند افزود: شهرستان نسبت به هفته‌های گذشته وضعیت خیلی خوب در کنترل ویروس کرونا دارد بطوری که مراجعات به بیمارستان و درمانگاه ها کاهش داشته است .

پور حضرت با اشاره به تاکید بر لزوم اجرای مصوبات در راستای اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی افزود: مسدودسازی ورود به ییلاقات ماسال و شاندرمن با مشارکت نیروی انتظامی بسیج و سپاه در دستور کار قرارگرفته است و پارک ها و بوستان‌ها توسط شهرداران و بخشداران در روزهای آتی ادامه خواهد داشت .

فرماندار شهرستان ماسال در ادامه افزود: در طرح فاصله گذاری اجتماعی ورود و خروج خودروها مورد بررسی قرار می‌گیرد و از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری می‌شود و با متخلفان به طرق مختلف اعمال قانون صورت می‌گیرد.شهرستان ماسال با دارا بودن ۵۳ هزار نفر جمعیت و دو بخش مرکزی و شاندرمن، در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است .

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم