الحاق زیردریایی فاتح دو و سه در آینده‌ای نزدیک

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در ناوگان جنوب و شمال بحث الحاق را در دستورکار داریم و به زودی نیز حامل خبرهای خیلی خوبی برای مردم عزیز هستیم که یک دستاورد بی نظیر در طول تاریخ است.

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در گفتگو با آژانس خبری ریحان، با اشاره به آخرین دستاوردها و برنامه‌ها برای تقویت نیروی دریایی، گفت: ما در دو حوزه ناوگان جنوب و ناوگان شمال، بحث الحاق را در دستورکار قرار دادیم. به زودی نیز حامل خبرهای خیلی خوبی برای مردم عزیز هستیم که یک دستاورد بی نظیر در طول تاریخ که تاکنون اتفاق نیفتاده و الحمدلله نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به این مهم دست پیدا کرده است، رسانه‌ای می‌شود.

الحاق زیردریایی فاتح دو و سه در آینده‌ای نزدیک

وی ادامه داد: در حوزه الحاق نیز در حوزه یگان‌های سطحی و هم در حوزه یگان‌های زیرسطحی برنامه خواهیم داشت. همچنین الحاق فاتح دو و سه را سرعت بیشتری می‌بخشیم که اقتدارمان را در حوزه زیرسطحی تقویت کنیم.

پرتاب موفق اژدرهای دو منظوره از زیردریایی فاتح

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ویژگی‌ها و قابلیت‌ها جدید زیردریایی کلاس فاتح، گفت: امروز فاتح ها به اژدرهای دو منظوره و ساخت داخل تجهیز شده‌اند و همه پرتاب‌هایشان نیز موفق بوده است.

آژانس خبری ریحان را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید


منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=17046

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: