گودرزوند چگینی:

افزایش تولید در همه بخش‌ها نیازمند به‌کارگیری نخبگان و نیروهای توانمند در همه بخش‌های کشور است

مهرداد گودرزوند چگینی _ آژانس خبری ریحان

به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مهرداد گودرزوند چگینی عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی یکی از موضوعات جدی در پیشرفت و توسعه را توجه به دانش‌بنیان‌ها برشمرد و اظهار کرد: راهبرد فرمایش مقام معظم رهبری در انتخاب شعار سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین است که هر سه این عنوان ارتباط نزدیکی باهم دارند.

وی با اذعان به این نکته که دانش‌بنیان کردن تولید، استفاده صحیح از منابع و بهره‌وری را به همراه خواهد داشت، افزود: با دانش‌بنیان کردن تولید، زمینه‌های استفاده بهینه از منابع طبیعی و خدادادی در ابعاد مختلف به‌عنوان محور قرار خواهد گرفت و از منظر دیگری توجه به دانش‌بنیان شدن علم و تولید، حفظ و نگهداری منابع طبیعی را در بر خواهد داشت.

نماینده مردم رودبار در مجلس با اشاره به لزوم به کار بردن دانش‌بنیان‌ها در ایجاد اشتغال، گفت: افزایش تولید از طریق دانش‌بنیان نمودن می‌تواند زمینه‌های بهره‌وری و اشتغال آفرینی را با کمترین هزینه به همراه داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی تولید واکسن را نمونه‌ای از اتکا به داخل و تحقق خودباوری برشمرد و افزود: اراده جدی، هماهنگی بخش‌های مختلف و عدم اتکا به خارج و توجه جدی به منابع انسانی داخلی سبب خودباوری و تولید انبوه واکسن شد.

گودرزوند چگینی با اشاره به اینکه خودباوری و ایجاد انگیزه به نیروی انسانی داخل، می‌تواند زمینه رشد و توسعه را در کشور ایجاد کند، گفت: افزایش تولید در همه بخش‌ها نیازمند به‌کارگیری نخبگان و نیروهای توانمند در همه بخش‌های کشور است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش‌هایی همچون هوافضا، هسته‌ای، تولید واکسن، خدمات مهندسی و امثالهم پیشرفت‌هایی دیده می‌شود، خاطرنشان کرد: در سایر بخش‌ها نیازمند استفاده و ایجاد زمینه برای ورود نخبگان و نیروهای توانمند هستیم تا بتوانیم با رقابتی کردن تولید، فرایند بهبود کیفیت و صادرات تولید به‌منظور افزایش تولید از طریق دانش‌بنیان کردن صورت گیرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=506

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: