Warning: include_once(/home3/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/newryhan/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include_once(): Failed opening '/home3/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/newryhan/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 22

Warning: include(/home3/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include(/home3/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include(): Failed opening '/home3/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 136

Warning: include_once(/home3/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 173

Warning: include_once(): Failed opening '/home3/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/newryhan/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 173
استیضاح ۸ وزیر در لیست دستور کار مجلس - آژانس خبری ریحان

استیضاح ۸ وزیر در لیست دستور کار مجلس

جبار کوچکی نژاد ارم‌ساداتی -آژانس خبری ریحان

به گزارش آژانس خبری ریحان، «جبار کوچکی‌نژاد » امروز(شنبه،۲۲مرداد) در نشست با خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار، اهمیت اطلاع رسانی در جامعه امروز را مورد اشاره قرار داد و گفت: شهید صارمی نمونه‌ای از خودگذشتگی و ایثار در حوزه رسانه و خبر است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با بیان اینکه اطلاع رسانی یک نیاز ضروری در آگاهی‌بخشی است افزود: جامعه تحت تاثیر رسانه است که مدیریت افکار عمومی را بر عهده دارد و بسیاری از رفتار مدیران تحت تاثیر رسانه قرار دارد.

وی با تسلیت درگذشت شاعر معروف گیلانی” هوشنگ ابتهاج” تصریح کرد: پیکر این شاعر نامدار ایرانی و گیلانی از آلمان به زادگاهش در رشت انتقال داده شده و به خاک سپرده می شود.

کوچکی نژاد با تاکید بر تقویت دولت در حوزه‌های مختلف با همراهی مردم افزود: دولت در حوزه‌هایی چون وزارت خارجه و امنیت موفق عمل کرده و در سایر حوزه‌ها باید تلاش بیشتری شود.

وی ارزیابی دولت از مدیران بعد از گذشت یکسال از فعالیت را مطالبه مجلس و مردم دانست و تصریح کرد: دولت باید در این خصوص خانه تکانی کند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس ادامه داد: بالغ بر هشت وزیر در لیست استیضاح مجلس قرار دارند و انتظار مجلس و مردم تغییر این وزرا است.

وی با تاکید بر لزوم تغییر مدیران و وزرای ناکارآمد اظهارکرد: دولت باید در جایگزینی وزرا دقت کند تا اشتباهات گذشته در چینش کابینه طی یکسال گذشته تکرار نشود زیرا شرایط کشور و مردم پذیرای این اشتباه نیست.

کوچکی نزاد در ادامه به حوزه پسماند اشاره و از نگاه ملی و واحد دولت و استان به پسماند گیلان خبرداد و گفت: به شدت پیگیر این مورد هستیم تا با جانمایی جدید برای دفن زباله معضل سراوان را حل کنیم.

کوچکی نژاد با اشاره به حوزه مدیریتی استان گفت: باید در حوزه استان شاهد انسجام بیشتر در خدمات‌دهی به مردم باشیم و وزرا و استاندار باید گله مندی مردم را با گوش و جان بپذیرند.

وی به انتصابهای مدیریتی در استان اشاره و اضافه کرد: برخی از انتصاب ها مناسب نبوده و باید تغییر  یابند تا مردم طعم شیرین دولت انقلابی را بچشند.

نماینده مردم رشت در مجلس تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی را مورد اشاره قرار داد و گفت: کلیات این طرح تصویب شده است و به زودی در مجلس با رفع اشکالات بررسی می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح کالابرگ برای رفاه مردم تصریح کرد: قانون بر ارائه کالابرگ تاکید دارد اما دولت نتوانست کامل آن را اجرا کند که مورد نارضایتی مردم قرار گرفته و دولت باید به اجرای کامل طرح تمکین کند.

کوچکی نژاد در ادامه روند افزایش حقوق بازنشستگان را توضیح داد و بیان کرد: صندوق بازنشستگی به تنهایی توان پرداخت این حجم از نقدینگی را ندارد و باید این معضل رفع شود.

وی با اشاره به کاشت برنج در گیلان و مازندران و برخی استان ها از خودکفایی برنج در کشور خبرداد و خاطرنشان ساخت: با این حجم از تولید نیازی به واردات برنج نداریم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=8373

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: