به گزارش آژانس خبری ریحان به نقل از ایرنا، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) رشت افزود: زمین‌های روستاهای گیلان به قیمت ناچیز توسط زمین خواران خریداری و بدون استفاده رها می‌شود که این مسئله، موجب ضربه‌ای غیر قابل جبران برای استان خواهد بود.
وی اظهار داشت: از این پس دیوار زمین‌های خریداری شده و بدون کاربری، تولید و صنعت رها شده در استان، با بررسی دستگاه قضا تخریب می‌شود.
امام جمعه رشت در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اروپایی‌ها یدک کش آمریکا هستند، گفت: آمریکا در معامله قرن و چهاردهمین نشست گروه ۲۰ شکست خورد و باید بزودی از خلیج فارس بارکشی کند.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه هم آمریکایی‌ها و هم اروپایی‌ها در رسیدن به اهدافشان علیه ایران توفیقی پیدا نکردند، افزود: امروز ملت ما در برابر این قدرت‌های پوشالی ایستاده است و ایران، امن ترین کشور برای سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی است.
نماینده ولی فقیه در گیلان تاکید کرد: آمریکا و صهیونیست‌ها امروز دچار تزلزل درونی شده اند.
خطیب نماز جمعه رشت در خاتمه سخنانش تصریح کرد: دشمن در بحث مسائل فرهنگی بیکار نبوده و سال‌ها در این زمینه تلاش کرده و امروز مقابله با برخی ناهنجاری ها باید با آرامش انجام شود.

با ما در اینستاگرام همراه باشید

منتظرتان هستیم