به گزارش آژانس خبری ریحان؛ دومین مجمع انتخاباتی ورزش کارگری گیلان روز یکشنبه با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون در رشت برگزار و  در نهایت حجت پهلوان یلی با کسب حداکثر آراء، برای دومین دوره متوالی به عنوان رئیس این هیات در گیلان انتخاب شد.

پهلوان یلی که تنها کاندیدای احراز پست ریاست هیات ورزش های کارگری استان گیلان بود، در پایان این انتخابات ، ۱۹ رای از مجموع ۲۰ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال دیگر در سمتش ابقاء شد تا تنها رئیس هیات ورزش کارگری تاریخ این استان باشد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در جریان این انتخابات اظهار داشت: ورزش کارگری نماینده بخش بزرگی از جامعه محسوب می شود که در حفظ سلامتی کارگران و گسترش ورزش همگانی نقش مثبت و بسزایی دارد.

مریم بخشی افزود: خوشبختانه این هیات با اداره ورزش و جوانان گیلان تعامل بسیار خوبی دارد و همچنین علاقمندیم که به صورت قانونی به این هیات در بخش ها و زمینه های مختلف کمک کنیم تا شاهد پیشرفت بیش از پیش ورزش در بخش جامعه کارگری در گیلان باشیم.

وی ادامه داد: البته تاکنون میزبانی های خوبی نیز در بخش رقابت های ورزش کارگری قهرمانی کشور در رشته های مختلف را در استان گیلان شاهد بودیم و امیدوارم که با هماهنگی های لازم، شاهد برگزاری مسابقات بین المللی ورزش کارگری به میزبانی استان گیلان باشیم.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: یکی از پتانسیل های بسیار خوب ورزش کارگری ، تحت پوشش قراردادن تمامی رشته ها است که با توجه به علاقمندی کارگران ، می توان روی رشته های مختلف ورزشی سرمایه گذاری بیشتری انجام داد که این امر در گسترش ورزش همگانی نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

در دومین دوره مجمع انتخاباتی ریاست هیات ورزش های کارگری گیلان در رشت ، علاوه بر حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان، مسئولان اداره تعاون و کار و امور اجتماعی این استان و اعضای مجمع عمومی هیات ورزش کارگری گیلان حضور داشتند.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم