۴۵ روز از آخرین حضور داماش در میادین ورزشی می گذرد فینال جام حذفی دیداری که در آن لاجوردی پوشان دیار کادوس و آمارد مقابل قهرمان سه فصل اخیر لیگ برتر ایران نمایش قابل قبولی از خود ارائه کردند.از آن مهم تر ایستادگی اسماعیل حاجی پور مالک دلسوز داماش برای احقاق حق هواداران داماش بود تلاشی که تحسین اهالی فوتبال ایران را به همراه داشت و موجبات تغییرات گسترده ای در فدراسیون فوتبال شد !

پس از آن شب پر ماجرا داماش گیلان مدتی در سکوتی عجیب فرو رفت. تنها اخبار ضد و نقیض در باره حضور داماش در لیگ دسته یک می توانست این سکوت را بشکند. اخباری که رسانه های مختلف به نقل از مسئولین فوتبالی و غیر فوتبالی منتشرمی کردند.

در کنار این حواشی ، اخبار مربوط به خروج برخی بازیکنان موثر موجب نگرانی هواداران شد.

البته تمدید قرارداد با سیامک فراهانی سرمربی محبوب فصل گذشته و تعدادی از بازیکنان فصل قبل و درنهایت جذب چند بازیکن با کیفیت و شروع تمرینات خبر خوبی برای داماشی ها بود . از طرفی این اخبار شاید مورد پسند داماشی ها باشد اما از طرف دیگر آن چیزی که موجب نگرانیشان می شود آینده مبهم داماش است. این بلاتکلیفی قطعا به ضرر داماش خواهد بود.

به نظر می رسد بهتر است هرچه زود تر تکلیف حضور یا عدم حضور داماش در دسته یک مشخص شود.چرا که کیفیت مسابقات در دسته یک با لیگ دسته دو متفاوت است و موفقیت در رقابت های فرسایشی لیگ دسته یک سازوبرگ خود را می طلبد.

مربی براساس کدام طرح و برنامه تیم خود را تمرین دهد؟

رقبای داماش چه تیم هایی خواهند بود تا کادر فنی بتواند آنان را آنالیز کند؟

و پرسش های دیگر…

یادداشتی به قلم امین لطفی

منتظرتان هستیم