به گزارش آژانس خبری ریحان؛ حسین اسماعیل پور در نشست ستاد جذب و سرمایه گذاری رودسر که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: آمادگی لازم برای جذب و حمایت از سرمایه گذار در همه بخش‌های در شهرستان رودسر وجود دارد.

وی با بیان اینکه رودسر دارای ۴۶ کیلومتر نوار ساحلی، مناطق جلگه‌ای و کوهستانی بوده و از ظرفیت بالایی در حوزه کشاورزی، گردشگری و صنعتی برخوردار است، افزود: آمادگی کامل برای حمایت و جذب سرمایه گذار در این شهرستان وجود دارد.

اسماعیل پور با اشاره به پتانسیل‌های رودسر در حوزه اقامتی، گفت: در این راستا ۲۰ میلیارد تومان از سوی بخش خصوصی در شهرستان رودسر سرمایه گذاری شده است.

وی با تأکید بر لزوم اولویت بندی و نیازسنجی در زمینه طرح‌های سرمایه گذاری در شهرستان رودسر، تصریح کرد: با وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار بالا این شهرستان در حوزه‌های مختلف ارائه اولویت بندی و نیاز سنجی هر منطقه باید مشخص و مطابق آن سرمایه گذاری لازم صورت پذیرد.

اسماعیل پور مشکلات حقوقی و اداری را از موانع بزرگ پیشروی سرمایه گذاری دانست و گفت: تحقق اهداف اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه مستلزم همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه‌های اجرایی در سطح استان و شهرستان است.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌ها با استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود بسترهای لازم برای حضور سرمایه گذاران در شهرستان را فراهم کنند، ادامه داد: دستگاه در زمینه رفع موانع پیش روی سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال پایدار اهتمام ویژه ای داشته باشند.

منبع:مهر

منتظرتان هستیم