معاون‌توسعه وپیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران اعلام کرد

آژانس خبری ریحان :

احمد اسدی با اشاره به پیش بینی وضع هوای استان مازندران اظهارکرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران در دوشنبه ۱۱ اسفند،صاف تا نیمه ابری و از بعدازظهر به تدریج ابری و از شب با بارش پراکنده و وزش باد همراه است.

وی افزود: در روز سه‏ شنبه ۱۲ اسفند،آسمان استان، نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش نسبی دما و بارش پراکنده ،در ارتفاعات مه آلود با بارش پراکنده باران و برف پیش‌بینی می‌شود و در روز چهار‏شنبه هفته‌ جاری، آسمان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و از شب ابری همراه با بارش پراکنده باران در ارتفاعات مه آلود با بارش پراکنده برف و با وزش باد همراه خواهد بود.

معاون‌توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: در روز پنج‌‏شنبه ۱۴ اسفند، نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش نسبی دما، بارش پراکنده در ارتفاعات مه آلود با بارش پراکنده برف و وزش باد است.

اسدی گفت: در روز جمعه این هفته، در مناطق ساحلی و جلگه ای، وضعیت ابری گاهی همراه با بارندگی ، کاهش نسبی دما و وزش باد و در ارتفاعات نیز شاهد آسمان ابری و مه آلود همراه با کاهش نسبی دما ، بارش برف و وزش باد خواهیم بود.

منبع:آفتاب