به گزارش آژانس خبری ریحان؛«جبار کوچکی‌نژاد» امروز(شنبه،۱۷ اسفند) در نشست خبری مقابله با کرونا در فرمانداری رشت اظهارکرد: تجهیزات بهداشتی و افزایش ظرفیت درمان از مهمترین مقوله‌های است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهر رشت بحرانی‌ترین شهر کرونا وبروس در کشور و شاید هم در جهان است گفت: گیلان در صدر مشکلات این بیماری قرار دارد و مسئولان کشوری باید توجه بیشتری به توزیع تجهیزات بهداشتی در این استان داشته باشند.

وی با بیان اینکه کمبودهای بهداشتی گیلان و رشت پیگیری می‌شود تصریح کرد: باید واقعیت‌های این بیماری به مردم گفته شود تا بپذیرند با شرایط بسیار حاد روبه رو هستیم.

کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه در رشت باید ستاد ویژه تشکیل شود خاطرنشان کرد: این شهر با توجه به بحرانی بودن نیازمند مدیریت عملیاتی توسط دستگاه‌های ذی‌ربط است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: باید بیمارستان‌ها ساماندهی شوند متاسفانه این ساماندهی انجام نشده و بیماران مبتلا با مشکلات جدی روبه رو هستند.

وی اضافه کرد: توزیع عادلانه تجهیزات با مدیریت ویژه برای شهرستان رشت درنظر گرفته شود.

کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه در این ستاد نیروی سپاه، علوم پزشکی و بخشداری و فرمانداری فعال باشند خاطرنشان کرد: همکاری های لازم در اسرع وقت دراین راستا انجام شود تا بیماران با مشکل مواجه نشوند.

منبع:شبستان

منتظرتان هستیم