به گزارش آژانس خبری ریحان؛ جبار کوچکی نژاد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی به سالروز ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: ۱۳ ابان نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملت ایران است و اوج بصیرت دانشجویان انقلابی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه حرکت انقلابی دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی انقلاب ما را برای چند دهه تضمین کرد، افزود: حضرت امام خمینی(ره) از تسخیر لانه جاسوسی به عنوان انقلاب دوم یاد کردند و فرمودند: این رویداد منجر به برچیده شدن ریشه‌های طمع آمریکا در داخل کشور شد و اگر این اتفاق نمی‌افتاد دیگر شاهد برقراری حکومت جمهوری اسلامی نبودیم چراکه از این ریشه نهال‌هایی جوانه می‌زد که نظام جمهوری اسلامی را از پای در می‌آورد.
کوچکی نژاد با تاکید بر تقویت روحیه استکبارستیزی، تصریح کرد: قطعا کسانی که به امام خمینی، رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های انقلاب وفادار هستند به اقدام خود در تسخیر لانه جاسوسی افتخار می‌کنند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم باید فردا دانشجویان و دانش اموزان کشور به خیابان بیایند و بار دیگر به استکبار ثابت کنند که انقلابیون سال ۹۸ راه انقلابیون سال ۵۷ را ادامه می‌دهند.
منبع:خبرگزاری دانشجو

منتظرتان هستیم