به گزارش آژانس خبری ریحان؛ کیمیا تنهایی در جلسه ستاد انتخابات استان گیلان به بررسی نیازمندی‌های فرمانداری‌ها در بخش‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اشاره و تاکید کرد: در حوزه تجهیز امکانات با وجود محدودیت های اعتباری ، به واسطه اهمیت روند برگزاری انتخابات با درنظرگرفتن اولویت ها نسبت به جبران کاستی‌های موجود در فرمانداری ها اقدام می‌شود.

وی تصریح کرد: در حوزه تقویت سیستم‌های فناوری اطلاعات نیز در تلاشیم با استفاده از امکانات موجود در دستگاه‌ها نیازمندی‌ها را تأمین کنیم.

پیش از این، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: انتخابات را در چارچوب قانون و بر مبنای صیانت از آرای مردم برگزار می کنیم.

محمود قاسم نژاد در جلسه ستاد انتخابات استان گیلان با اشاره به افزایش ۵۱ شعبه اخذ رأی در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نسبت به دهمین دوره این انتخابات، افزود: فرمانداران در انتخاب اعضای هیئت اجرایی انصاف و امانتداری آنان را در اولویت قرار دهند تا پاسخی به اعتماد مردم نسبت به متولیان برگزاری انتخابات باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان نیز گفت: اعضای هیئت بازرسی انتخابات آموزش‌های بیشتری می‌بینند تا با تخلفات برخورد شود.

علی اوسط اکبری مقدم با تقدیر از فرمانداران به جهت همکاری مطلوب در روند آموزش بازرسان انتخابات افزود: اعضای هیئت بازرسی انتخابات در شهرستان ها انتخاب و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

استان گیلان با افزون بر ۱۴ هزار کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر و ۱۶ شهرستان، دارای ۱۱ حوزه انتخابیه و ۱۳ نماینده در خانه ملت است و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم