به گزارش آژانس خبری ریحان؛سرهنگ سیدجعفر جوانمردی با اشاره به کشف ۱۷۱ فقره سرقت، دستگیری ۱۰۰ سارق و معرفی آنها به مقام قضائی در ۵ ماهه سال جاری، اظهار کرد: در این مدت بالغ بر ۷۲ تن چوب جنگلی قاچاق و ۱۵ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف و متهمان آن به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی ۲۳ کیلو و ۷۰۷ گرم انواع موادمخدر را در این مدت کشف کردند، افزود: در این راستا ۸ قاچاقچی، ۱۶۰ فروشنده موادمخدر و ۱۸۹ معتاد متجاهر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ جوانمردی ادامه داد: برابر هماهنگی‌های به‌عمل آمده با مقام قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان ۴۱۶ دستگاه خودرو و ۳۴۹ دستگاه موتورسیکلت به علت تخلفات حادثه‌ساز، آلودگی صوتی، نداشتن مدارک، تغییر وضعیت ارتفاع خودرو و عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توقیف و به پارکینک منتقل شدند.

جوانمردی تصریح کرد: در راستای ساماندهی و نظارت بر اصناف، در ۵ ماهه ابتدای سال جاری هزار و ۱۴۹ واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفتند و تاکنون تعداد ۲۴ واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوط به اصناف با دستور مقام قضائی پلمب شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر در پایان با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع جرائم اولویت کار پلیس است خاطرنشان کرد: اعزام کارشناسان انتظامی به مساجد، مدارس و ادارات، برپایی نمایشگاه ‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، تهیه و توزیع انواع بروشور و پوستر‌های آموزشی از دیگر اقدامات پلیس رضوانشهر در ۵ ماه گذشته بوده است.

منبع:ایسنا


 آژانس خبری ریحان، ویژه استان گیلان

سوژه های خود را از طریق شماره ۰۹۳۹۰۹۳۲۲۲۱ برای ما ارسال کنید

ارسال سوژه با شما،پیگیری و حصول نتیجه با ما

با ما در اینستاگرام همراه باشید