به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سردار عزیزاله ملکی با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط موجود، طرح‌ برخورد با محتکران به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تحقیقات نامحسوس دریافتند فردی در شهر رشت اقدام به احتکار لوازم بهداشتی کرده است، افزود: انبار احتکار این اقلام مورد شناسایی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، ادامه داد: در بازرسی از این مکان، ۶۰ بطری هزار سی‌سی محلول ضدعفونی کننده احتکار شده کشف و در این رابطه متهم ۴۵ ساله دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار ملکی با اعلام اینکه همچنین در عملیاتی دیگر از یک انبار در شهر رشت ۳۵ هزار عدد دستکش احتکار شده کشف شد، تصریح کرد: متهم ۳۲ ساله این پرونده نیز به مرجع قضائی معرفی و دستکش‌های کشف شده با دستور قاضی به بیمارستان رازی رشت تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه افراد سودجود با بهره‌گیری از جو روانی حاکم بر جامعه اقدام به احتکار اقلام مورد نیاز مردم می‌کنند از شهروندان خواست، ضمن هوشیاری کامل، هرگونه اقدام افراد فرصت طلب و سودجو مبنی بر احتکار را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم