به گزارش آژانس خبری ریحان؛ فرمانده انتظامی گیلان امروز گفت : در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه رئیس و کارشناس یکی از ادارات شهرستان رودسر بدون انجام تشریفات قانونی با جعل امضاء اقدام به صدور مجوز ساخت و تغییر کاربری‌زمین‌های کشاورزی کرده‌اند، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی استان قرار گرفت.

سردار عزیزاله ملکی با بیان اینکه پس از تحقیقات همه جانبه پلیسی و بررسی مستندات و آثار به دست آمده صحت وقوع جرم محرز شد افزود : متهمان با جعل امضاء سایر اعضا، مجوز تغییر کاربری ۱۶ هزار و ۸۲۰ متر مربع زمین کشاورزی خارج از طرح هادی به ارزش ۸۶ میلیارد ریال را صادر کرده بودند. وی گفت : پس از هماهنگی قضائی ۲ متهم ۴۵ و ۳۲ ساله دستگیر و در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه متصرفان اقدام به ساخت تعدادی ویلا در زمین‌های مورد نظر کرده‌اند افزود : با دستور قضایی از ادامه ساخت و ساز‌ جلوگیری شد.

سردار ملکی با اعلام اینکه پلیس در برخورد با زمین‌ خواری تمام تلاش خود را به کار گرفته است خاطرنشان کرد: حفظ اراضی ملی و منابع طبیعی از دست‌ اندازی متجاوزان و سودجویان همواره در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

منبع:ایلنا

منتظرتان هستیم