به گزارش آژانس خبری ریحان؛ هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۹۸-۹۹ با برگزاری چهار دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد.

دو تیم فوتبال ساحلی شاهین رودسر و شهرداری بندرعباس در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه شهرداری رودسر به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: ناصر دل افکار

داور دوم: هاشم امیری

داور سوم: فرید مهدوی

داور وقت نگهدار: حسین احسانی

ناظر داوری: امیرحسین حضرتی

ترکیب تیم فوتبال شاهین رودسر:

محمد حاجی‌پور، علیرضا قربانیان، شهریار مژده، مجتبی رضوی‌پور و مهیار زارع.

سرمربی: رضا مهرورز

سرپرست: علیرضا قاسمی

مصاف تیمهای شاهین رودسر و شهرداری بندرعباس تنها به دلیل بالا و پایین شدن یک پله‌ای در جدول رده‌بندی برای دو تیم مهم است.

میزبان این دیدار «۲۸» امتیازی بوده و در مکان پنجم جدول نشسته است، این تیم برای حفظ جایگاه خود به دنبال آن است تا علاوه بر انتقام شکست بازی رفت، با کسب نهمین پیروزی فصل خود عنوان پنجمی لیگ را تصاحب کند، شاهینی‌ها با این برد خانگی می‌توانند پایان شیرینی را برای خود و هوادارانشان رقم بزنند.

در سوی مقابل تیم شهرداری بندرعباس می‌خواهد با شکار شاهین و نشستن در رده پنجم جدول به عنوانی که در لیگ (۹۸-۹۷) به دست آورد نزدیک شود، بندری‌ها در لیگ ۹۷-۹۸ به مکان چهارم دست پیدا کردند.

دیدار دو تیم مهیج و تماشایی دنبال شد و هواداران حاضر در ورزشگاه شهرداری رودسر شاهد تماشای ۹ گل بودند، هتریک موحد محمدپور و دبل شهریار مژده پیروزی پنج بر چهار را برای شاهین رودسر رقم زد و این تیم با پیروزی خانگی لیگ را به اتمام رساند.

سیدمهدی یوسفی، فرید بلوکباشی، آیدین تشنه‌کام، فرزین برماه و سیدسینا حسینی به عنوان یاران تعویضی برای تیم میزبان به میدان رفتند.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم