به گزارش آژانس خبری ریحان؛ روز نخست هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته دوم در گروه الف با برگزاری هفت دیدار آغاز شد و نمایندگان صاحب یک پیروزی شده و در یک دیدار تن به شکست دادند.

تثبیت مکان سومی با پیروزی خانگی شهرداری آستارا تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته دوم از ساعت ۱۴ در ورزشگاه وحدت آستارا به مصاف تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر رفت.

ترکیب تیم فوتبال شهرداری آستارا:

آیدین مسعودی، پویا عزیزپور، احمد آهی، معین تقوی، فرشاد ایمانپور، حسین آفرین‌زاد، مهرگان گلبرگ، مبین رضاپور، ابراهیم بزرگی، سید علی یحیی‌زاده و پژمان ثباتی. سرمربی: حسن اشجاری

مرزداران گیلان زمین در هفته‌های اخیر با پیروزی‌های پی‌درپی توانستند از انتهای جدول فاصله گرفته و به مکان سوم لیگ دسته دوم صعود کنند، شاگردان اشجاری پیش از آغاز هفته دهم رقابت‌های لیگ یک با زدن ۱۵ گل صاحب بهترین خط حمله لیگ بوده و هیچ تیمی در فاز هجومی یارای مقابله با شهرداریچی‌ها را ندارد.

در سوی مقابل کارون اروند پس از معاوضه سهمیه خود با داماش گیلان، فصل را ناامیدانه آغاز کرد، این تیم با کسب دو پیروزی و یک تساوی به همراه شهرداری فومن از کاندیداهای سقوط به لیگ دسته سوم بوده و برای فرار از منطقه سقوط چاره‌ای جز کسب امتیاز در دیدارهای باقی‌مانده ندارد.

شهرداری آستارا به پشتوانه هواداران پرشورش، بازی را بهتر از رقیب انتهای جدولی آغاز کرده و توانست دو بار توسط ابراهیم بزرگی و سید علی یحیی‌زاده به گل برسد، کارونی‌ها تنها یکی از گل‌ها را پاسخ دادند تا پنجمین شکست فصل را تجربه کنند؛ نماینده جنوبی کشورمان با کسب هفت امتیاز در مکان سیزدهم جدول ۱۴ تیمی ایستاده است و این در حالی است که آستارایی‌ها با کسب ۱۶ امتیاز مکان سوم جدول را در اختیار خود قرار دارند.

شهرداری فومن در مسیر سقوط!

تیم فوتبال شهرداری فومن ضعیف‌ترین عملکرد را بین تیم‌های گیلانی حاضر در لیگ‌های سراسری کشورمان از خود برجای گذاشته است؛ شهرداریچی‌ها در هفته دهم رقابت‌های لیگ یک در ورزشگاه اختصاصی فولاد به مصاف فولاد نوین اهواز رفتند و تن به شکست سنگین چهار بر صفر دادند.

مجموع امتیازات سبزپوشان گیلانی با شکست مقابل فولاد در عدد دو باقی‌مانده و این تیم در پایان هفته دهم با فاصله هفت امتیازی نسبت به تیم یازدهم جدول (آخرین تیمی که در لیگ دسته دوم باقی می‌ماند) در قعر جدول ایستاد.

فومنی‌ها دیدارهای خانگی خود در نیم‌فصل نخست را به دلیل مهیا نبودن چمن ورزشگاه آزادی فومن، بالاجبار در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار کرده و از موهبت حضور هواداران پرشورشان محروم بودند، باید منتظر ماند و دید در ادامه فصل با آماده‌سازی چمن ورزشگاه آزادی و انتقال دیدارهای خانگی شهرداری به این ورزشگاه، تیم سبزپوش گیلانی از سقوط و انحلال نجات پیدا می‌کند؟!

نتایج سایر دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته دوم – گروه الف: اترک بجنورد ۱ – آوالان کامیاران ۰ مس نوین کرمان ۰ – شهید قندی یزد ۰ شهرداری همدان ۴ – میلادمهر تهران ۲ کاسپین قزوین ۰ – خیبر خرم‌آباد ۲ استقلال ملاثانی ۱ – امید گناوه ۱

رقابت‌های لیگ دسته دوم با برگزاری دیدارهای هفته دهم در گروه ب خاتمه می‌یابد، در حساس‌ترین دیدارهای این گروه تیم فوتبال چوکا تالش روز دوشنبه چهارم آذرماه در امیدیه به مصاف نفت این شهر می‌رود.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم