به گزارش آژانس خبری ریحان؛حجت الاسلام والمسلمین میرشمس اکبر حسینی با اشاره به اینکه دشمن از افراد داخلی جهت رسیدن به آرمان خود تحت عنوان نفوذ استفاده می‌کند اظهار داشت: ما باید با معرفی نفوذ و مفاهیم آن، مرز بین ما و دشمن را بیان کنیم.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه باید مطالعه عنوان شده در منبر‌ها جنبه مفهومی پیدا کند افزود: اگر ریشه‌های انقلاب برای مردم خوب تبیین شود مردم ما به این انقلاب و آرمان‌های آن تعصب بیشتری می‌ورزند.

وی با اذعان به اینکه مردم از سوءمدیریت‌های موجود در کشور گله‌مند هستند تصریح کرد: در این میان نفوذی‌ها به دنبال این هستند که کم‌کاری‌ها و مشکلات را به پای انقلاب بنویسند و کشور را از داخل تضعیف کنند.

اکبرحسینی با اشاره به اینکه با انتصاب رئیس قوه قضاییه و کار‌هایی که در این مدت کوتاه انجام شده صدای عده‌ای از صاحبان قدرت در آمده گفت:درخواست مردم برای رسیدگی به قطع نفوذ و رانت در اقتصاد کشور به گوش مسئولین قوه قضاییه رسیده است و آن‌ها نیز در حال بررسی این مسئله هستند.

وی با بیان اینکه نفوذی‌ها در داخل کشور در تلاش هستند تا فضای کشور را جناحی و چند قطبی کنند اظهار داشت: روحانیون باید دقت کنند که منبر‌ها را به تریبون‌های جناحی و دفاع از افراد خاص تبدیل نکنند.

منبع:خبرگزاری بسیج

منتظرتان هستیم