غلامرضا مرحبا روز دوشنبه اظهار کرد: بیانات روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در خصوص مجلس یازدهم و استفاده از تعبیر انقلابی ترین مجلس، بار مسئولیت ما نمایندگان مجلس یازدهم را بیش از پیش سنگین کرده است و به استناد اصل ۸۴ قانون اساسی، هر نماینده مجلس در برابر تمام ملت مسئول است و حق دارد در تمام مسائل داخلی و خارجی اظهار نظر کند.

وی ادامه داد: مساله روز کشور موضوع اقتصاد است و گرانی، تورم، رکود و بیکاری باید برطرف شود و امروز هیچ بهانه ای برای رفع مسئولیت پذیرفته نیست و باید برای رفع مشکلات، به موقع عمل کنیم.

مرحبا گفت: به جای نگاه به آنسوی مرزها باید به قابلیت های بی نظیر کشور و ملت ایران تکیه کرد و با تدوین راهبرد قانونگذاری در تراز مجلس یازدهم و اجتناب از طرح ها و لوایحی که فقط وقت مجلس و کمیسیون ها را می گیرد، بر مشکلات کشور متمرکز شد.

این نماینده مجلس افزود: دشمنان قسم خورده ایران توان خود را برای ضربه به ما به کار گرفته اند اما با استفاده از قابلیت های نخبگان جوان، می توان راه حل های مناسب و صحیح برای رفع مشکلات کشور یافت.

مرحبا ادامه داد: رمز پایداری ما عمل به وصیت امام راحل و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است و باید از ظرفیت جوانان تحصیلکرده و نخبه استفاده کنیم و با تبعیض و سوء استفاده های مالی با جدیت برخورد شود.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی از ناحیه دشمنان و بخشی از ضعف مدیریت ها و ندانم کاری هاست و تناسبی بین درآمد و هزینه بخش اعظم جامعه وجود ندارد و دولت باید چاره ای برای حل این مشکل بیاندیشد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم