به گزارش  آژانس خبری ریحان ، آیت الله «رسول فلاحتی» امروز ( دوشنبه، ۱۱ شهریور) در شورای اداری گیلان با حضور وزیر کشور با بیان اینکه گیلان برخوردار از منابع انسانی کافی و مدیران کارآمد و متعهد است، گفت: گیلان از منابع غیرانسانی چون دریا و جلگه و کوه برخوردار است و می‌تواند ظرفیت گسترده‌ای برای رشد همه جانبه و توسعه این منطقه شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه بستر لازم برای توسعه استان فراهم است، افزود: یکی از نقاط ضعف استان عدم وحدت رویه میان نیروهای مسئول و کارآمد است.

وی، رفع ریشه ناکارمدی‌ها و نابسامانی‌ها را در گرو توجه مرکز و وحدت رویه مسئولان دانست و تاکید کرد: گیلان دارای زیرساخت‌های فرهنگی کارآمدی از گذشته تا کنون بوده است امیدواریم در بخش فرهنگ شاهد توسعه باشیم.

آیت الله فلاحتی با اشاره به وجود معضلی چون خودزنی مسئولان، آن را موجب عدم تعامل میان مسئولان اعلام و بیان کرد: با برخورداری از منابع انسانی و غیر انسانی  می‌توانیم قدم‌های گسترده ای را در راستای سعادت و تعالی استان برداریم.

وی خواستار حمایت همه جانبه دولت از گیلان شد و تصریح کرد: تحقق این امر موجب توسعه استان در همه ابعاد می‌شود.

امام جمعه رشت تاکید کرد: مدیران باید فارغ از گرایش‌های سیاسی و فکری برای تعالی استان تلاش کرده و به دور از فضای ملتهب برای رفع بحران ها عمل کرد.

وی با تقدیر از زحمات سالاری استاندار قبلی گیلان برای زارع استاندار جدید آرزوی موفقیت کرد.

منبع: شبستان

منتظرتان هستیم