به گزارش آژانس خبری ریحان به نقل از “ورزش سه”، رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند جی آر اسمیت، ستاره بسکتبال NBA در جریان تظاهراتی که در اعتراض به نژادپرستی در آمریکا، بعد از مرگ جرج فلوید در این کشور، در گرفته بود مردی را که گفته می‌شود به اتوموبیل او آسیب رسانده و شیشه ماشین را شکسته بوده زیر مشت و لگد گرفته و به شدت کتک زده است.

 

در تصاویری که درباره این حادثه منتشر شده جی آر اسمیت در حالی دیده می‌شود که با قد بلند و اندام ورزیده‌اش به سمت یک نفر حمله‌ور شده و طوفانی از ضربات مشت و لگد حواله او می‌کند. رفتار بسیار خشن او در آمریکا جنجالی شده چرا که مشخص است بخش زیادی از ضربات توسط او به سر آن مرد زده می‌شود.

 

 

در نهایت دوستان اسمیت مداخله کرده و قربانی را از زیر دست و پای او نجات می‌دهند. مرد مورد اشاره هم از فرصت استفاده کرده و فرار می‌کند.

 

اسمیت بعد از انتشار این ویدیو به آن واکنش نشان داده و گفت:” یکی از بچه سفیدپوست‌های عوضی آمد و شیشه جلوی ماشین من را شکست”.

 

اسمیت می‌گوید اتوموبیلش در یک منطقه مسکونی پارک شده بوده و با فروشگاه‌هایی که غارت شده بودند فاصله داشته. او می‌گوید این حادثه در منطقه فیرفکس اتفاق افتاده.

 

 

اسمیت در ادامه توضیحاتش گفت:” من او را تعقیب کردم و حسابش را رسیدم”.

 

ستاره سیاهپوست بسکتبال NBA می‌گوید علت این رفتار او نفرت یا نژادپرستی نبوده بلکه صرفا انتقام تخریب شیشه ماشینش بوده. او در ادامه گفت:” طرف نمی‌دانست شیشه ماشین چه کسی را شکسته و بلایی که باید، سرش آمد”.

 

 

منتظرتان هستیم