آژانس خبری ریحان:

محمدصادق زارع در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه از آرمان‌های نظام مقدس اسلامی و قرآن است.

رئیس هیات تیراندازی تربیت بدنی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای بیان تلاش، ایثار و ایمان راسخ رزمندگان و شهدای گرانقدر است، افزود: هدف از گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادآوری ایثار و مقاومت فرزندان این مرزوبوم برای نسل های جوان و اثبات سند گویای هشت ساله دفاع مقدس مردم ایران برای نسلی است که دوران جنگ را درک نکرده اند.

زارع از برگزاری مسابقات تیراندازی قهرمانی بسیج استان خبرداد و گفت: هیات تیراندازی سپاه قدس گیلان در نظر دارد طبق تقویم ورزشی سال‌جاری، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مسابقات تیراندازی را در دو رشته «تفنگ» و «تپانچه» همزمان با ۳۱ شهریور ماه در سالن تیراندازی سردار جنگل رشت برگزار کند.

وی با اشاره به اینکه ورودی این دوره از مسابقات رایگان است، تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام با شماره ۰۹۱۱۸۳۳۱۶۲۲ حامد فرح‌آور تماس حاصل کنند.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم