به گزارش آژانس خبری ریحان؛دو تیم فوتبال داماش گیلان و مهرگان دره شهر ایلام از مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی فوتبال در ورزشگاه سردار جنگل رشت از ساعت ۱۷ به مصاف یکدیگر رفتند.

امیر سامان سلطانی قضاوت مسابقه را بر عهده داشت و مهرداد نجفی،علیرضا طاهر خانی و مرتضی عابدی (داور چهارم) نیز در این امر او را یاری می کردند.

داماش گیلان در رقابت‌های جام حذفی فصل ۹۶-۹۷ با شکست مقابل مهرگان از دور رقابت‌ها کنار رفته بود و این بار در فصل ۹۸-۹۹ می‌خواهد با شکست این تیم به مرحله چهارم جام حذفی صعود کند.

شاگردان سیامک فراهانی با ۱۰ تغییر نسبت به دیدار هفته چهارم لیگ یک وارد زمین شدند، حضور بازیکنانی نظیر ایمان صادقی، معراج پورتقی، بهتاش فریبا، میلاد صفایی، حسین فاضلی و سینا شاه‌عباسی برای نخستین بار در ترکیب اصلی تیم داماش گیلان باعث افزایش انگیزه بین این تیم شده است.

دیدار دو تیم با حملات تیم میزبان آغاز شد و لاجوردی پوشان موقعیت‌های فراوانی در نیمه نخست خلق کردند، شاگردان سیامک فراهانی تنها یک‌بار در دقیقه ۲۳ توسط معراج پورتقی به گل دست یافتند و نیمه نخست با تک‌گل این بازیکن به سود داماش خاتمه یافت.

آتش‌بازی داماشی‌ها در نیمه دوم آغاز شد! شاگردان سیامک فراهانی سه بار توسط سینا شاه‌عباسی در دقایق ۴۹ و ۶۸ و بهتاش فریبا در دقیقه ۷۰ موفق شدند دروازه مهرگان را باز کنند و بازی را با نتیجه چهار بر صفر به سود خود خاتمه دهند.

ترکیب تیم فوتبال داماش گیلان:

ایمان صادقی، آزاد جعفرزاده، محمد مختاری، سینا شاه‌عباسی، بهتاش میثاقیان، علی حق‌دوست، مهدی نظر محمد پناه، میلاد صفایی، حسین فاضلی، سعید طالبی و معراج پورتقی.

سرمربی: سیامک فراهانی

ترکیب تیم فوتبال مهرگان دره شهر ایلام:

مصیب سلیمانی، ذوالفقار یاری، جواد مختاری‌فر، آریان درویشی، وحیدالله مرادی، مهرداد زارعی، امیر غلامی، عطاالله پورمند، مهی حاجی وند، امیرحسین زرگوش و رضا کرمی.

سرمربی: بهزاد الله نوری

منبع:فارس