به گزارش آژانس خبری ریحان؛ تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر در نخستین دیدار خود در جام باشگاه‌های جهان مقابل بوکا دانسک لهستان به پیروزی هفت بر دو دست‌یافت.

شاهین خزر سپیدرود به‌عنوان یکی از دو نماینده کشورمان در این رقابت‌ها با ترکیب سید مهدی یوسفی، سجاد عباسی، محمدجواد خسروی، محمد احمدزاده، شهریار مژده، فرید بلوکباشی، مصطفی کیانی، آیدین تشنه‌کام، موحد محمدپور، محمد معصومی زاده، مهیار زارع و علیرضا قربانیان پا به مسابقات گذاشت.

رضا مهرورز به‌عنوان سرمربی، علیرضا قاسمی به‌عنوان سرپرست، علی حدادی به‌عنوان پزشک و حسین زالفی به‌عنوان مدیرعامل نماینده کشورمان در این رقابت‌ها را همراهی می‌کنند.

شاهینی‌ها در نخستین دیدار به مصاف بوکا دانسک از کشور لهستان رفتند و در یک بازی برتر توانستند با نتیجه هفت بر دو مقابل این تیم به برتری دست پیدا کنند، دبل محمدپور و معصومی زاده و گل‌های مژده، تشنه‌کام و کیانی برتری هفت بر دو نماینده کشورمان را در نخستین گام رقم زد.

شاهین رودسر در دومین دیدار خود به مصاف تیم قدرتمند فلامینگو برزیل می‌رود، العربی کویت دیگر تیم حاضر در گروه ب این رقابت‌ها است، تیم فوتبال فلامینگو در دیگر دیدار گروه ب موفق شد تیم العربی کویت را با نتیجه کوبنده شش بر یک شکست دهد.

نخستین دوره رسمی مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه‌های جهان (World winners cup) با حضور تیم‌های مطرح دنیا در تاریخ ۲۹ مهرماه تا پنجم آبان ماه به میزبانی شهر «آلانیا» در کشور ترکیه برگزار می‌شود، جایزه قهرمان این رقابت‌ها ۴۰ هزار دلار است.

تیم فوتبال گلساپوش یزد دیگر نماینده کشورمان در این رقابت‌ها در گروه «الف» مسابقات قرار دارد، این تیم در روز نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شد.

منتظرتان هستیم