مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه ای اظهار داشت:  طی حکمی از سوی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، علیرضا محمدی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا منصوب شد.

مرتضی ورزلدوست افزود: پیش از این حکم، جمشید رستگار ریاست اداره ورزش و جوانان صومعه سرا را بر عهده داشت که با توجه به حکم جدید، علیرضا محمدی جایگزین وی در اداره ورزش وجوانان صومعه سرا شد.

وی بیان کرد: همچنین طی حکم جداگانه دیگری از سوی مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، محسن جانعلی زاده که ریاست اداره کلاچای رودسر را بر عهده داشت، به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان املش جایگزین عبدالله تابار شد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان اضافه کرد: طی حکم دیگری که از سوی مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان صادر شد، اسدالله عبدالله تابار که سرپرستی اداره ورزش و جوانان املش را برعهده داشت به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان رودسر انتخاب شد.

ورزلدوست خاطرنشان کرد: همچنین طی حکم دیگری از سوی مدیرکل اداره ورزش وجوانان گیلان ، شیرین سوادپور به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان ماسال انتخاب شد که پیش از این ، نقی ابراهیمی در این سمت حضور داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به احکام صادره و تغییر و تحولات ایجاد شده در چند اداره ورزش و جوانان شهرهای گیلان، امیدواریم که با این تغییرات، شاهد رشد روزافزون ورزش در بخش های مختلف در این مناطق باشیم.  

 بیش از ۱۲۰ هزار ورزشکار سازمان یافته در ۴۸ رشته ورزشی در رده های سنی مختلف از خانمها و آقایان فعالیت دارند.

گیلان در رشته های رزمی ، شطرنج و  قایقرانی دارای ورزشکاران زبده ای است .

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم