آژانس خبری ریحان:

آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار فرمانده و معاونان مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا رشت اظهار کرد: در دفاع مقدس رزمندگان نیروی دریایی ارتش جانانه جنگیدند و جان خود را فدا کردند.

وی تامین امنیت خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر را به عهده نیروی دریایی عنوان کرد و افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دو عرصه آبراهه های بین المللی و تربیت انسان ها را به عهده دارد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مرهون شهادت طلبی رزمندگان است، تصریح کرد: مراکز آموزش نیروی دریایی ارتش و سپاه در شمال کشور استقرار دارند.

آیت الله فلاحتی، تربیت را مقدم بر تعلیم دانست و بیان کرد: اگر تربیت نبود امروز در آبراهه های بین المللی قدرتمند نبودیم بنابراین تربیت انسان های صالح بسیار مهم است.

وی به اقتدار نیروهای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: پیشرفته ترین پهپاد آمریکایی را سرنگون کردیم و این اقتدار در سایه ایمان محقق شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر تربیت کادر و سربازان با اخلاق در نیروهای مسلح، خاطرنشان کرد: سرباز باید مظهر نظامی مقتدر با اخلاق باشد.

وی با اشاره به اینکه ماموریت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تربیت انسان برای حفظ امنیت آبی کشور است، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران سربازان امام زمان(عج) هستند.

تربیت ۷۰ درصد کارکنان نیروی دریایی ارتش در آموزش تخصص های دریایی رشت

امیر دریادار دوم ستاد مهدی شعبان زاده فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا رشت نیز در دیدار مذکور به تربیت و آموزش ۷۰ درصد از کارکنان نیروی دریایی ارتش در این مرکز اشاره کرد و گفت: بر این باور هستیم تربیت مقدم بر تعلیم است زیرا دفاع مقدس نشان داد که تربیت دینی بسیار تاثیرگذار است.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم