به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مرزداران گیلان در هفته هشتم در حضور بیش از هفت هزار هوادار آستارایی در ورزشگاه وحدت به مصاف تیم بالای جدول خیبر خرم‌آباد رفتند و با گل دقیقه ۷۸ حسین آفرین‌زاد به پیروزی رسیدند. آستارایی‌ ها با کسب این پیروزی، مجموع امتیازات خود را به عدد ۱۳ رسانده و در مکان ششم جدول ایستادند.فاصله شاگردان اشجاری با تیم صدرنشین استقلال ملاثانی به پنج امتیاز کاهش‌یافته است و مرزداران گیلان زمین امیدوارند این فاصله را در پایان نیم‌فصل نخست به حداقل برسانند.

شهرداری فومن، دیگر نماینده استان در این گروه به مصاف مس نوین کرمان رفتند و با دریافت چهار گل، متحمل شکست سنگینی شدند.

حسین تهامی، حمید محمد رفیعی (۲ بار) و علی زادمحمودآبادی گل‌های تیم میزبان را به ثمر رساندند.

این تیم پیش از آغاز هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم با کسب دو امتیاز در مکان چهاردهم جدول ایستاده و کاندیدای اصلی سقوط به لیگ دسته سوم لقب گرفت.

سبزپوشان گیلان در پایان هفته هشتم تنها دو امتیاز کسب کرده و فاصله‌شان با تیم یازدهم جدول به هفت امتیاز رسیده است؛ به نظر می‌رسد با روند فعلی شهرداری‌چی‌ها این تیم به لیگ دسته سوم سقوط کرده و با توجه به بدهی‌های انباشته‌شده به سمت انحلال پیش برود.

تا پایان هفته هشتم دسته دوم باشگاه های کشور، تیم‌های فوتبال شهرداری آستارا و فومن به ترتیب با کسب ۱۳ و ۲ امتیاز در مکان‌های ششم و چهاردهم جدول گروه الف ایستادند.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم