آژانس خبری ریحان:

حجت‌الاسلام صفری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه مشترک با مدیرکل بحران استانداری گیلان و مدیرکل آب منطقه‌ای استان اظهار کرد: در حوزه آب کشاورزی و آب شرب مشکلاتی در سطح شهرستان وجود دارد، همچنین تخریب و رانش جاده‌های مواصلاتی از دیگر معضلات شهرستان است که در جلسه امروز با هدف رفع موانع شهرستان در حوزه آب و راه موضوعاتی مطرح شد و مصوباتی داشتیم.

نماینده مردم رودسر و املش با اشاره به تعیین تکلیف سه پل تخریب شده در سیل سال ۹۷، افزود: مقرر شد در آینده‌ای نه چندان دور با مصوبات این جلسه موارد مذکور برطرف شود و همچنین تصمیماتی اتخاذ شده که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در خصوص مشکلات معیشتی مردم، خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و مشکلات معشیتی موجود، مجلس یازدهم تاکید بر حل مشکلات مردم دارد و در کنار دولت به رفع نواقص می‌پردازد.

صفری، تکمیل راه شلمان به املش را معضلی برای شهرستان دانست و گفت: برای راه دسترسی شلمان به املش مشکل اعتبار نداریم بلکه مشکل تامین مصالح در منطقه است که تبدیل به معضل شده و در این راستا مذاکراتی شده تا انشاالله به زودی این معضل هم برطرف شود.

نمایند مردم املش در خصوص عدم دریافت مطالبات چایکاران، اظهار کرد: با توجه به بازار چای و قیمت موجود، پرداخت از جانب کارخانجات صورت گرفته اما تعللاتی از جانب سازمان چای وجود دارد که پیگیر رفع آن هستیم.

انتهای پیام

منتظرتان هستیم