به گزارش  آژانس خبری ریحان ، وحید خاصی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی بندر آستارا در گفت و گو با ایسنا، ضمن تأیید خبر فوق، اظهار کرد: بهمن پریان که بیش از یک دهه ریاست هیأت فوتبال این شهرستان را بر عهده داشت، پس از سپری کردن یک دوره طولانی بیماری، ظهر امروز درگذشت.

وی با بیان اینکه “پریان” از پیشکسوتان رشته پرطرفدار فوتبال و از بازیکنان دهه های ۵۰ و ۶۰ در شهرستان بود، ادامه داد: وی با تیم های بندر، گمرک و منتخب آستارا، بازی در لیگ های مختلف استان گیلان را در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده است.

خاصی پور با بیان اینکه علاوه بر فعالیت های ورزشی، وی از دوره اول تا چهارم شورای اسلامی شهر با رأی مردم آستارا به جمع منتخبان این شورا درآمد و در فعالیت های فرهنگی، ورزشی و خیریه همیشه پیشگام بود، خاطر نشان کرد: پیکر این چهره سرشناس، ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روز شنبه (۱۷ آبان) در آرامستان آستارا تشییع خواهد شد.

در روزهای نخست آبان ماه، “مریم بخشی” مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و “قربانعلی الماسخاله” رئیس هیأت فوتبال استان گیلان، در رأس هیأتی متشکل از معاونان اداره کل ورزش و جوانان گیلان و رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا و جمعی از روسای هیأت های ورزشی با حضور در منزل ایشان، از وی عیادت کردند.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم