به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سرهنگ حمید محمدی نسب صبح روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی تماس تلفنی که عصر  روز گذشته با مرکز فوریت های ۱۱۰ مبنی بر یک درگیری در بازار ماهی فروشان بندرکیاشهر با سلاح سرد صورت گرفت ، عوامل و ماموران نیروی انتظامی منطقه به سرعت به محل درگیری اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه پس از اعزام ماموران نیروی انتظامی ، درگیری در بازار ماهی فروشان بندرکیاشهر مورد بررسی و تحقیق قرار گرفت افزود: در این تحقیقات مشخص شد که ۵ نفر با هویت معلوم ( در بازار ماهی فروشان بندرکیاشهر رو به روی هم مغازه ماهی فروشی داشتند) بر اثر اختلافات قبلی و درگیری لفظی با سلاح سرد با هم درگیر شدند.

سرهنگ محمدی نسب ادامه داد: متاسفانه در این درگیری دو نفر ( پدر ۶۵ ساله و پسر ۴۰ ساله ) به علت اصابت چند ضربه چاقو به پهلو ، شکم و ران پا جان باختند.

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از درگیری از محل متواری شدند افزود: ماموران نیروی انتظامی بخش بندرکیاشهر و پلیس آگاهی آستانه اشرفیه پس از هماهنگی قضایی و با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و در کمتر از یک ساعت قاتلان ۵۱ و ۳۰ ساله را در یکی از دهستان های شهرستان آستانه اشرفیه  شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

به گفته سرهنگ محمدی نسب متهمان در تحقیقات اولیه به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی و عصبانیت ناشی از درگیری لفظی با مقتولان اعلام کردند ، ضمن آنکه  پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مقامهای قضائی تحویل داده شد.

وی قتل را یکی از جرائم خشن که موجب ایجاد التهاب و ناامنی در جامعه می شود دانست و یاداور شد: به منظور جلوگیری از بروز اتفاقات ناگوار ،  لازم است خانواده ها از دخالت دادن جوانان در اختلافات خانوادگی و شغلی جدا پرهیز کنند.

شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستاست و در شرق استان گیلان قرار دارد. این شهرستان حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت دارد.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم