به گزارش آژانس خبری ریحان؛سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد گفت: نیمه شب سه شنبه هفته کنونی ماموران یکی از کلانتری‌های رشت هنگام گشت زنی در محدوده مسکن مهر به ۳ نفر که در حال پرسه زنی در پارکینگ یکی از ساختمان‌های مسکن مهر بودند مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران کلانتری که برای بررسی موضوع وارد عمل شدند از آن‌ها خواستند تا مدارک هویتی خود را ارائه کنند، اما این افراد به توهین، فحاشی و درگیری با ماموران پلیس اقدام کردند که در ادامه یکی از ماموران انتظامی مجروح شد.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه، ضاربان بلافاصله با یک دستگاه خودرو محل درگیری را ترک و متواری شدند، گفت: شناسایی و دستگیری مجرمان به طور ویژه در دستور کار پلیس گیلان قرار گرفت.

سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد با بیان اینکه، ضاربان کمتر از ۱۰ ساعت شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند، افزود: متهمان ۳۵، ۳۷ و ۴۱ ساله برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار، روانه زندان شدند.

او در پایان تصریح کرد: پلیس با افرادی که بخواهند با شرارت و گردن کشی در برابر قانون بایستند و با برهم زدن نظم عمومی، زمینه ایجاد ناامنی و سلب آسایش شهروندان و تعرض به ماموران را فراهم کنند قاطعانه برخورد می‌کند.

منبع:YJC


 آژانس خبری ریحان، ویژه استان گیلان

سوژه های خود را از طریق شماره ۰۹۳۹۰۹۳۲۲۲۱ برای ما ارسال کنید

ارسال سوژه با شما،پیگیری و حصول نتیجه با ما

با ما در اینستاگرام همراه باشید