به گزارش آژانس خبری ریحان به نقل از “ورزش سه”، باشگاه ایتالیایی پارما اعلام کرد نتیجه تست کووید۱۹ دو نفر از بازیکنانش مثبت بوده و این دو بازیکن در قرنطینه قرار گرفته‌اند.

 

 

باشگاه پارما اعلام کرد دیروز در جریان تست کرونا که ۶۰ بازیکن از تیمهای مختلف ایتالیایی در آن شرکت داشتند نتیجه تست کرونای دو بازیکن این تیم مثبت بوده هر چند آنها حالشان خوب است و علائمی ندارند. در اطلاعیه باشگاه پارما چنین آمده:” در پایان تست بازیکنان ما نتیجه همه آزمایش‌ها به جز دو نفر منفی بود. این دو بازیکن ما هم که دو تست داده بودند نتیجه تست اولشان مثبت و تست دوم‌شان منفی بود. هر دو بازیکن ما حال‌شان خوب است و علائم بیماری را ندارند. با اینحال آنها بلافاصله در قرنطینه قرار گرفتند و باشگاه وضعیت‌شان را به دقت زیر نظر دارد”.

 

این اطلاعیه باشگاه پارما در همان روزی صادر شد که جوزپه کونته نخست‌وزیر ایتالیا اعلام کرد باشگاه‌های سری آ از روز دوشنبه می‌توانند تمرینهای خود را از سر بگیرند.

 

تا پیش از این تیمهای ایتالیایی تمرین در مجموعه‌های تمرینی خود را آغاز کرده بودند ولی بازیکنان‌شان تنها به صورت انفرادی به تمرین می‌پرداختند. با توجه به اعلام نخست‌وزیر ایتالیا حالا باشگاه‌ها می‌توانند تمرینها را به صورت گروهی دنبال کنند.

 

 

منتظرتان هستیم