به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار داشت: دور جدید تمرینات تیم ملی روئینگ بانوان بزرگسال و جوانان در محل  سد شیرین دره استان خراسان شمالی با حضور ۱۵ قایقران آغاز شده که دو قایقران گیلانی نیز جزء دعوت شدگان هستند.

ورزلدوست افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی ، ۱۱ قایقران در رده سنی بزرگسال و چهار قایقران در رده سنی جوانان در مرحله جدید اردو حضور یافته اند که خوشبختانه سهم گیلان در رده سنی بزرگسال دو قایقران است.

وی ادامه داد: نازنین ملایی و هانیه خورسند دو قایقران شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید تا روز ۲۴ مهرماه جاری در اردوی تیم ملی روئینگ بانوان کشور  در خراسان شمالی ، زیرنظر مربیان این تیم به تمرین بپردازند.

وی بیان کرد: تیم ملی قایقرانی روئینگ بانوان بزرگسال کشور برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن آماده می شوند که امیدواریم نازنین ملایی و هانیه خورسند از گیلان بتوانند با درخشش در اردو به عضویت تیم ملی درآیند تا در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک حضور یابند.

وی ابراز امیدواری کرد نازنین ملایی قایقران ملی پوش شایسته  گیلان که در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ موفق به کسب مدال نقره شد این بار نیز مدال ارزشمندی برای کشور و استان به ارمغان بیاورد.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم