آژانس خبری ریحان :

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان اعلام کرد: نشست تبیین جشنواره مدرسه انقلاب با حضور مدیران، معاونین و مسئولین انجمن‌های اسلامی مدارس شاهد این استان برگزار شد.

این نشست به منظور هم اندیشی و تبیین برنامه ملی جشنواره مدرسه انقلاب در دهه مبارک فجر برگزار شد.

محمد لطیفی، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در این نشست با بیان اینکه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان با رسالت نخبه یابی و نخبه پروری فعالیت می‌کند، گفت: این مجموعه با ۲ رویکرد الگوی تعالی دختران و تربیت حماسی پسران برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طی طریق می‌کند.

او با اشاره به برنامه‌های ملی و محوری اتحادیه افزود: جشنواره‌های مدرسه انقلاب، رسانش، همکلاسی آسمانی و لشکر فرشتگان برنامه‌های ملی و محوری است که در لوای آن‌ها تربیت مدنظر منظومه فکری تربیتی نوجوان و جوان صورت می‌گیرد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان با اشاره به اینکه مدارس شاهد در سال‌های اخیر همیشه پای ثابت نظام برنامه‌ای و تشکیلاتی تشکل امین اتحادیه بوده اند، تصریح کرد: انتظارات از این مدارس با توجه به سطح علمی و فرهنگی که دارند بیش از بقیه مدارس است.

تشریح شیوه نامه توسط دبیر استانی این جشنواره، تبیین طرح لشکر فرشتگان توسط معاونت خواهران اتحادیه استان از بخش‌های این نشست بود.

در پایان این نشست از مدیران و معاونین مدارس منتخب جشنواره مدرسه انقلاب و فعالان طرح لشکر فرشتگان در سال گذشته تجلیل به عمل آمد.

جشنواره مدرسه انقلاب با تأکید بر مأموریت اصلی روایت و تکیه بر عنصر مهارت، تولید محتوا و نشر حداکثری امسال به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ۱۲ تا ۳۰ بهمن ماه در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ع