به گزارش آژانس خبری ریحان؛  سرهنگ عباس حسینی رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان گفت: سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با همکاری و همت فرماندهان پایگاه‌های ادارات کل، بسیجیان کارمند و همچنین مدیران کل و روسای سازمان‌های استان گیلان تعداد ۷۰ بسته حمایتی به ارزش یکصد میلیون ریال را در بین خانواده‌های نیازمند شهر رشت توزیع کرد.

وی افزود: این بسته‌های حمایتی شامل برنج، رب گوجه‌فرنگی، قند، شکر روغن مایع، ماکارونی، انواع حبوبات و مواد شوینده است.سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه این بسته‌ها با هزینه شخصی بسیجیان کارمند تهیه‌شده و در این کار از هزینه دولتی استفاده‌ نشده است گفت: گره‌گشایی از مشکلات مردم یکی از مأموریت‌های اصلی بسیج است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سازمان بسیج کارمندان خود را خادم مردم می‌داند تصریح کرد: سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان تلاش می‌کند مشکلی از مشکلات مردم را برطرف کند.

حسینی خاطرنشان کرد: اگر نظام مردم را دوست نداشته باشند امکان تحقق دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مقبولیت مردمی تمدن‌ها را خلق و حفظ می‌کند و تداوم می‌بخشد و به هدف می‌رساند بیان کرد: سازمان بسیج کارمندان در نظر دارد که به همت مدیران دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و فرماندهی پایگاه‌ها و بسیجیان هر فصل بسته‌های حمایتی را تهیه و در اختیار افراد و خانواده‌های نیازمند قرار دهد.

منبع:YJC

منتظرتان هستیم