آژانس خبری ریحان:

سید اکبر قاسمی در مراسم پویش «همکلاسی مهربان من» که با محوریت «هدیه شهید سردار سلیمانی به دانش آموزان» همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان بعثت رشت برگزار شد، اظهار کرد : در اجرای این طرح مومنانه به نوعی اندیشه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به نسل جدید انتقال خواهد یافت.

وی با بیان اینکه راه و روش شهید حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است، گفت: گذشت و ایثار و فداکاری از خصوصیات بارز سردار سلیمانی بود که این روش بایستی به گونه ای در آموزش و پرورش و نسل جدید نهادینه شود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت ادامه داد: همواره در کنار دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند هستیم و با کمک خیرین لوازم مورد نیاز را تهیه و در اختیارشان قرار خواهیم داد.

قاسمی با بیان اینکه امیدواریم با کمک های صورت گرفته دانش آموزان ما دغدغه نوشت افزار برای تحصیل نداشته باشند، تصریح کرد: در این مرحله ۵۰۰ بسته نوشت افزار بین دانش آموزان بی بضاعت شناسایی شده در رشت توزیع می شود.

علیرضا صفری، رئیس اداره آموزش و پرورش رشت نیز، عنوان کرد: با وجود بحران کروناویروس بسیاری از خانواده ها آسیب اقتصادی جدی دیدند.

وی با بیان اینکه طرح پویش «همکلاسی مهربان من» یکی از طرح های کمک به دانش آموزان بی بضاعت است گفت: در این راستا آموزش و پرورش در قالب کمک های مومنانه دانش آموزان بی بضاعت را شناسایی کرده و در مرحله نخست ۲۰۰ بسته معیشتی بین دانش آموزان شهر رشت توزیع شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش رشت خاطرنشان کرد: در این مرحله نیز دانش آموزان بی بضاعت شناسایی شده و بسته های کمک تحصیلی در اسرع وقت به دستشان می رسد.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم