به گزارش آژانس خبری ریحان؛ امیر سیامک مشیری با اشاره به اینکه هدایت، حمایت و نظارت از اهداف سازمان تعاون روستایی است اظهار داشت: از آغاز سال تا کنون ۱ میلیون لیتر شیر از دامداران شهرستان توسط شرکت تعاونی کشاورزی دامداران جمع آوری شده است .

وی با اشاره به اینکه توزیع خوراک دام و طیور را برعهده داریم افزود: خوراک دام از انواع (کنسانتره سبوس تفاله چغندر )در بین دامداران به مقدار ۱ هزار و  ۴۷۵ تن و خوراک (ذرت و سویا) در بین مرغداران به مقدار ۸هزار و۲۴۰ تن توزیع شده است .وی در ادامه خاطرنشان کرد: ۴ تن بذر شلتوک اصلاح شده ، در بین کشاورزان توزیع شد که برای سال زراعی جدید افزایش خواهد داشت .

مشیری در ادامه از توزیع ۶۴ تن شکر ، ۵ تن گوشت منجمد و ۱۶۰۰ جلد دفتر مدرسه در راستای سبد کالای حمایتی دولت ، توسط شبکه تعاون روستایی شهرستان صومعه سرا خبر داد .

به گفته وی برای نوروز ۹۸ تعاونی روستایی ۴۸تن میوه از نوع سیب و پرتقال را در شش مرکز توزیع کرد که در صدد افزایش مرکز توزیع برای سال جدید هستیم .

رئیس اداره تعاون روستایی صومعه سرا در ادامه تصریح کرد : برگزاری دوره های آموزشی ، کارگاه آسیب شناسی برای اعضاء  تعاونی ،برگزاری مجمع برای شرکت های تحت پوشش ازدیگر برنامه های ما بوده است.ب

اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان صومعه سرا ، ۱۱ شرکت تعاونی روستایی، سه شرکت تعاونی کشاورزی، تعاونی زنان روستایی و شش تعاونی تولید روستایی و نظام صنفی کارهای کشاورزی را تحت پوشش دارد.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم