به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: خوشبختانه در دیداری خارج از خانه موفق به کسب یک امتیاز برابر آلومینیوم اراک شدیم اما متاسفانه سه بازیکن ما در این دیدار مصدوم شدند.

رادنی دیدار افزود: با توجه به اعلام دکتر احمدرضا فیروزی فیزیوتراپ باشگاه سپیدرود، ابوالفضل قربانی، میکاییل ایمن تراج و یاسر حاتم زاده در برابر آلومینیوم دچار مصدومیت شدند که به طور حتم یکی از این سه بازیکن قادر به همراهی تیم در بازی آتی سپیدرود نخواهد بود.

وی ادامه داد: در دقایق ابتدایی دیدار تیمهای سپیدرود و آلومینیوم اراک ، استوک بازیکن تیم آلومینیوم اراک با صورت ابوالفضل قربانی یکی از بازیکنان سپیدرود رشت برخورد و سبب شکستگی شدید بینی این بازیکن از دو ناحیه شد که با اقدامات اولیه و جلوگیری از خونریزی، وی توانست بازی را با وجود درد و شکستگی ادامه دهد و بلافاصله بعد از پایان مسابقه جهت عکس برداری و اقدامت تکمیلی به مرکز درمانی اعزام شد.

وی بیان کرد: دو بازیکن دیگر به نام های میکاییل ایمن تراج دروازه بان سپیدرود و یاسر حاتم زاده مهاجم این تیم نیز، از نواحی دنده و ساق پا دچار آسیب دیدگی جزئی شدند که با انجام اقدامات تخصصی درمانی و جلسات تراپی ، تا مسابقه هفته آینده مورد درمان قرار خواهند گرفت و امیدواریم که مشکلی جهت همراهی سپیدرود در بازی آینده این تیم نخواهند داشت.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: متاسفانه از ابتدای فصل جاری تعداد مصدومان سپیدرود بسیار زیاد بوده و در هر بازی چند بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم خود نبوده اما امیدواریم که در ادامه دور برگشت این مسابقات، تعداد این مصدومان به حداقل رسیده تا دست کادرفنی برای ترکیب و تعویض ها باز باشد.

تیمهای فوتبال آلومینیوم اراک و سپیدرود رشت عصر شنبه در هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در اراک به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت.

تا پایان هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم ، سپیدرود رشت با کسب ۲۳ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم