محمدی ملک دوست روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از ایستگاه شور عاطفه ها در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سال گذشته برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت و محروم  ۴۵۰ میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی در شهرستان صومعه سرا جمع آوری شده است .
وی خاطرنشان کرد :  از مبلغ مذکور ۱۰۰میلیون تومان توسط پایگاه های بسیج،  ۳۰۰میلیون تومان آن از طریق توزیع پاکت ها در بین دانش آموزان در مدارس و ۵۰ میلیون تومان آن از طریق ایستگاه های دایر شده در میادین و مصلی ها جمع آوری شده است .
مدیر کمیته امداد امام خمینی صومعه سرا  با اشاره به اینکه باتوجه به ویروس کرونا  امسال پاکت در بین دانش آموزان توزیع نشده است افزود : برای جمع آوری کمک برای دانش آموزان ماسال از فضای مجازی بهره گرفته ایم  و خیرین برای مشارکت می توانند کمک های خود را به شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۶۸۳۲ ویا شمار حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۲۸۲۷۶۹ به حساب مشارکت های کمیته امداد صومعه سرا  واریز کنند .
وی در ادامه افزود:  تامین هزینه های تحصیلی برای محرومین با توجه به تامین موبایل و تبلت  افزایش یافته است در این راستا از رسانه ها می خواهیم در جذب کمک های مردمی برای دانش آموزان محروم مارا یاری کنند .

شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰ هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است و ۷۴۰۰ خانوار با جمعیت معادل یک هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی قرار  دارند .

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم