بیست و یکمین دوره جشنواره جوان خوارزمیبه گزارش آژانس خبری ریحان؛ رئیس پارک علم و فناوری گیلان امروز گفت : علاقه مندان برای شرکت در جشنواره جوان خوارزمی تا پایان تیر ماه فرصت دارند به سایت این جشنواره به نشانی www . Khwarizmi.ir ثبت نام کنند.
دکتر علی  باستی با بیان اینکه  این جشنواره ملی پاییز امسال برگزار می شود افزود :  صاحبان طرح های فناوری و دانش بنیان بر اساس پژوهش های بنیادی ، کاربردی توسعه ای ، اختراعات و نوآوری در زمینه های مهندسی نرم افزار ، فناوری اطلاعات ، مهندسی صنایع ، مواد و متالوژی ، انرژی های نو ، فناوری های شیمیایی ، برق ، کامپیوتر ، شیمی ، هنر و معماری می توانند در جشنواره  ملی جوان خوارزمی  شرکت کنند.
وی گفت : متولدان سال ۶۳ به بعد تا حداکثر ۳۵ ساله می توانند اطلاعات مربوط به طرح های خود را در سایت این جشنواره ثبت کنند.
رئیس پارک علم و فناوری  گیلان اضافه کرد : برگزیدگان این جشنواره ملی پس از دریافت لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و هدایای نقدی از وزارت علوم ، می توانند از مزایایی نظیر معافیت از سربازی ، سهمیه ویژه دانشجویی برای ارتقاء به مقاطع تحصیلی بالاتر و وام های صندوق های حمایتی برخوردار شوند.

منتظرتان هستیم